Portal Bumerang i Frisbee
Wszystko na temat bumerangów i frisbee dowiesz się na tym forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 
Forum bumerangi zapraszam wszystkich zainteresowanych miotaniem bumerangami do udziału w forum. Jeśli chcemy spopularyzować ten sport musimy go współtworzyć chociażby na forum internetowym.
Bumerangi to nie zabawki, rzucanie bumerangami może prowadzić do kontuzji lub uszkodzeń ciała lub mienia, zawsze zapoznaj się z instrukcją przed użyciem, dzieci mogą rzucać bumerangami pod opieką dorosłych
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Poprzedni temat «» Następny temat
Bumerang Spirit w akcji
Autor Wiadomość
tom 

Wysłany: 2013-09-13, 11:18   Bumerang Spirit w akcji

Bumerang Spirit jest dostępny w Decathlonie. Jego opis jest już na forum, więc nie będę go przedstawiał drugi raz.

Ważne jest by rzucać nim pod trochę większym kątem niż bumerangami drewnianymi. Inaczej do nas nie wróci.

Następną ważną kwestią jest łapanie. Gdy nagrywałem poniższy film, jedną rękę miałem zajętą, starałem się złapać bumerang jedną ręką. Bumerang trafił mnie w palec z taką siłą, że nabawiłem się kontuzji palca aż do tej pory. Nie ma w tym nic niezwykłego. Bumerang to nie zabawka, trzeba zawsze uważać, zachowywać bezpieczeństwo i liczyć się z możliwością kontuzji.

Bumerang łapiemy na kanapkę dwoma rękoma, uważając na głowę i oczy. Jeśli łapiemy jedną ręką, to warto mieć gruba rękawiczkę. Okulary też mogą się przydać, by zabezpieczyć nasze oczy przed ewentualnym uderzeniem.

Którą ręką rzucasz bumerang?: bumerang rzucam lewą ręką :)

zet9 

Wysłany: 2014-05-06, 18:01   

To jest mój pierwszy z boomerangów kupionych i przyznam, że całkiem ładnie lata, złapać dość łatwo :-D

Którą ręką rzucasz bumerang?: bumerang rzucam prawą ręką :)

Odpowiedz do tematu